PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kukiz15 chce sprawdzić, czy ograniczenie handlu nie zaszkodzi małym sklepom

Autor: PAP 2 września 2016 18:05

Założenie projektu dot. ograniczenia handlu w niedziele jest szczytne, ale chcemy wiedzieć, czy skutkiem nie będzie utrata miejsc pracy i czy nie stracą mali przedsiębiorcy - powiedział poseł Kukiz'15 Piotr Apel, pytany o stanowisko klubu ws. projektu Solidarności.

 

Poseł Kukiz'15 Piotr Apel poinformował PAP, że jego klub podejmie decyzję ws. projektu po "głębokiej analizie przeprowadzonej wraz z ekonomistami i ekspertami".

"Założenie (projektu) jest szczytne, ale my chcemy wiedzieć dwie rzeczy nim podejmiemy decyzję. Po pierwsze - czy skutkiem nie będzie utrata miejsc pracy m.in. sprzedawców; po drugie, nie wiemy, czy projekt nie odbije się na małych, polskich przedsiębiorcach, których dobro mamy przede wszystkim na uwadze. Gdy będziemy mieć wiedzę - zdecydujemy" - powiedział Apel.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Gość 2016-09-02 22:59:34

    Kukiz 15 to Koń Trojański PO. Mówi że troszczy się o dobro polskich małych przedsiębiorców a jeszcze niedawno razem z PO,Nowoczesną,PSL głosował przeciwko wprowadzeniu podatku od zagranicznych supermarketów godząc się tym samym na dalszy masowy upadek polskich małych sklepów które nie są w stanie konkurować z zagranicznymi sieciami handlowymi które bezkarnie przez ostatnie 8 lat stosowały ceny dumpingowe i nie płaciły należnych podatków w Polsce.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane