PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kulinarne trendy według aplikacji UberEATS

Autor: pr 7 lipca 2017 09:51

Wraz z uruchomieniem usługi UberEATS w Rio de Janeiro i Belo Horizonte od dziś posiłki za pośrednictwem smartfona mogą zamawiać mieszkańcy ponad 100 miast na całym świecie. - Aplikacja rozwija się bardzo dynamicznie. Od kiedy wystartowaliśmy z dostawami jedzenia w Warszawie na początku lutego 2017 roku, do UberEATS dołączyło ponad 40 miast - podkreśla Krzysztof Radoszewski, Dyrektor Generalny UberEATS w Polsce. Dziś każdego dnia poprzez aplikację jedzenie dostarcza już ponad 60 tysięcy restauracji na całym świecie, w tym już prawie 400 w Warszawie.

UberEATS prześledził przy tej okazji najważniejsze globalne trendy w gastronomii: 

Lubimy kulinarne przygody

Amerykański burger, wietnamska zupa pho czy tradycyjna włoska pizza to zaledwie wierzchołek gastronomicznego bogactwa świata, które można odkrywać z UberEATS. Rekordzista - użytkownik najbardziej żądny kulinarnych przygód - zamówił w aplikacji potrawy z aż 78 różnych kuchni w 162 restauracjach. Dzięki globalnemu zasięgowi, z UberEATS można korzystać także w podróży - pewien niezwykle mobilny użytkownik wypróbował UberEATS w 22 miastach w sześciu różnych krajach.

Jakie kuchnie cieszą się największą popularnością?

Odkrywanie smaków innych części globu to trend widoczny na całym świecie. Tylko w kilku krajach, takich jak Brazylia, Indie, Japonia, Meksyk i USA rodzima kuchnia cieszy się największą popularnością. Aż w 18 z 27 krajów palmę pierwszeństwa dzierżą zagraniczne kuchnie. W Polsce, podobnie jak w Belgii, dominują smaki Azji. Najbardziej popularna kuchnia na świecie? Amerykańska! Okazuje się, że burgery królują nawet w takich kulinarnych rajach jak Włochy, Francja czy Hiszpania.

Dostawcy i restauracje - bez nich ani rusz

Na sukces UberEATS niestrudzenie pracują dostawcy, którzy ekspresowo doręczają posiłki. Najbardziej doświadczony z nich - mieszkaniec Toronto zrealizował już ponad 8 tysięcy zamówień. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane