Kultowe włoskie skutery nagrodą w promocji wina Fresco

Autor: dlahandlu.pl 26 maja 2011 09:37

Fresco, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek win stołowych w Polsce, przygotowała na okres letni nową promocję konsumencką. Na zwycięzców zabawy czekają kultowe włoskie skutery oraz aparaty cyfrowe. Promocja rozpoczyna się 9 maja br. i będzie trwała 8 tygodni - aż do 30 czerwca 2011 r.

Aby wziąć udział w zabawie, należy zakupić dwie butelki dowolnego wina Fresco, zachować paragon, a następnie wysłać SMS o treści FRESCO pod numer 70711 najbliżej każdej pełnej godziny.
Uczestnik, którego SMS w całym tygodniu okaże się najszybszy wygrywa skuter, a kolejnych 25 osób aparat cyfrowy. Do wygrania jest aż 8 legendarnych skuterów Vespa oraz 200 aparatów fotograficznych Kodak EasyShare. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym w siedzibie Organizatora oraz na stronie www.promocjafresco.pl

Promocja konsumencka prowadzona będzie na terenie całego kraju w kanałach nowoczesnym i tradycyjnym. W działaniach promocyjnych w punktach sprzedaży wykorzystywane będą materiały POSM, m.in. ulotki i plakaty. Głównym elementem komunikującym akcję są promocyjne zawieszki na butelkach Fresco.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    2,62

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane