PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kupuje.to udostępnia sklepom system rabatów

Autor: dlahandlu.pl 23 kwietnia 2012 14:16

Kupuje.to udostępnia darmowe narzędzia promocji na Facebooku. Najnowsza opcja umożliwia oferowanie rabatów, prezentów lub darmowej wysyłki dla każdego, kto dokona zakupu i zostanie fanem likepage'a.

 
Wystawiając swój produkt na aukcji Kupuje.to, sprzedający może dodać promocję do każdego zamówienia. I tak osoby zainteresowane aukcją, a nie będące jeszcze fanem sprzedającego, mają możliwość otrzymania rabatu, dodatkowego prezentu lub darmowej wysyłki, w zamian za polubienie likepage'a sprzedającego. Możliwość skorzystania z promocji mają też oczywiście aktualni fani likepage'a.

 

Oferujący promocję może ustalić, by możliwość skorzystania z niej mieli wszyscy użytkownicy Facebooka, lub postawić warunek, by osoba korzystająca z promocji była jego fanem. Sprzedający ma też możliwość określenia długości trwania promocji oraz ustanowienia ewentualnej minimalnej kwoty zamówienia, przy jakiej promocja obowiązuje.

W najbliższym miesiącu Kupuje.to udostępni narzędzie, które pozwoli w łatwy sposób informować aktualnych fanów o pojawieniu się nowej promocji.
Oferowane przez Kupuje.to narzędzie, w przeciwieństwie do innych form promowania oferty na Facebooku, jest całkowicie darmowe. Od sprzedającego zależy, czy i na jaką promocję się zdecyduje. Pamiętajmy, że dodatkowy rabat bądź prezent realizowany jest dopiero w momencie składania zamówienia, dzięki czemu sprzedawca ma pewność, że osoby klikające „Lubię to!" rzeczywiście skorzystają z jego oferty. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,27

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane