KZSM chce zwiększyć obecność produktów mleczarskich w Biedronce

Autor: portalspozywczy.pl 10 stycznia 2012 16:53

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich wystosował pismo do dyrektora handlowego Jeronimo Martins Dystrybucja, w którym zwraca uwagę na niechęć sklepów sieci Biedronka do sprzedawania produktów lokalnych spółdzielni mleczarskich.

W piśmie czytamy, że do KZSM-u napływają sygnały od spółdzielni zrzeszonych w Związku, o trudnościach związanych z umieszczeniem produkowanych przez nie wyrobów w sieci Biedronka. Problem ten dotyczy głównie mniejszych miejscowości, gdzie sklepy te są jednym z głównych dystrybutorów żywności.
Waldemar Broś, prezes KZSM-u, zwraca uwagę, że zarówno spółdzielnie mleczarskie jak i Związek czują się zaniepokojone niesprawiedliwym, ich zdaniem, stosunkiem Biedronki do ich produktów. "Pragnę zaznaczyć, iż spółdzielnie te produkują wyroby najwyższej jakości, spełniając kryteria i standardy obowiązujące w Unii Europejskiej." - pisze Waldemar Broś.

Prezes KZSM zaprasza również Alicję Kopańską, dyrektor handlową Jeronimo Martins Dystrybucja na spotkanie z prezesami spółdzielni mleczarskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • adc 2012-01-10 22:45:36

    oprócz wyrobów mleczarskich np. masło mogłyby być też dostępne inne produkty np. kawa. Przed świętami robiąc zakupy nabyłem w B. Espresso Nescaffe.Niestety po świętach już jej nie było i nawet personel tego sklepu był zdziwony że tej kawy nie ma bo szybko się rozeszła i klienci sami mówili że jest w dobrej cenie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10636

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane