PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lech Pils z nową etykietą

Autor: pr 11 czerwca 2015 14:33

Piwo Lech Pils z nową etykietą na opakowaniu można już kupić w sklepach. Lokomotywa na butelkach i puszkach to efekt współpracy wielkopolskiej marki z KKS Lech Poznań. Sponsor Mistrza Polski z prezentuje nowy projekt, dzięki któremu legendarny symbol klubu – lokomotywa – stanie przed poznańskim stadionem.

Opakowania promujące projekt trafiły już do sklepów i są zapowiedzią tego, co wydarzy się pod stadionem na Bułgarskiej. Na nowej etykiecie i puszce Lecha Pilsa znajduje się wizualizacja lokomotywy oraz towarzyszące akcji hasło „Stawiamy legendę na stacji Bułgarska”. W tle widnieje falująca flaga w niebiesko-białą kratę. Zmieniona stylistyka jest w pełni dopasowana kolorystycznie do barw KKS Lecha Poznań.

Celem nowego projektu Lecha Pilsa jest sprowadzenie pod stadion w Poznaniu symbolu KKS Lech – blisko 140-tonowej lokomotywy. Marzyli o niej zarówno kibice, jak i cały klub. Lokomotywa ma przypominać o przeszłości i korzeniach poznańskiego klubu, ale też o cechach, które go charakteryzują: sile, niezłomności i determinacji.

Odmieniony Lech Pils w nowych butelkach i puszkach 0,5 l dostępny jest w sprzedaży. Dostępny jest też w opakowaniach zbiorczych (4x puszka 0,5 l).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,36

  • Min

    0,85

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane