Leroy Merlin buduje drugie centrum dystrybucyjne k. Strykowa

Autor: dlahandlu.pl 23 września 2015 18:30

Leroy Merlin, francuska sieć sklepów budowlano-dekoratorskich, uruchomi nowe centrum dystrybucyjne pod Strykowem. Powstanie tam magazyn typu BTS (build-to-suit) o powierzchni najmu 53 tys. mkw., obsługujący sklepy Leroy Merlin w całym kraju. Będzie to już drugie centrum dystrybucyjne Leroy Merlin w tej lokalizacji.

Jak tłumaczy Michał Szkudlarek, dyrektor ds. łańcucha dostaw w Leroy Merlin, decyzję o budowie nowego magazynu firma podjęła w związku z rozwojem na polskim rynku. - W Strykowie powstanie kolejne centrum logistyczne, z którego będziemy obsługiwać 48 wielkopowierzchniowych sklepów naszej sieci w Polsce. Inwestycja ta pozwoli nam w dalszym stopniu optymalizować łańcuch dostaw, a nasi klienci będą mieli jeszcze szybszy i lepszy dostęp do produktów Leroy Merlin – skomentował Szkudlarek.

Leroy Merlin ma już jeden magazyn w Strykowie, o powierzchni 56 tys. mkw. W połączeniu z nowo realizowaną inwestycją firma stworzy w rejonie Łodzi swój główny magazynowy hub w Polsce.

Leroy Merlin w procesie wyboru dewelopera, lokalizacji oraz negocjowaniu warunków umowy najmu reprezentowane było przez firmę doradczą JLL.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane