Leroy Merlin inwestuje w pracowników

Autor: dlahandlu.pl 17 stycznia 2017 11:28

Aktualnie w Leroy Merlin pracuje ponad 9 tys. osób. Dzięki inwestycji w rozwój osobisty, każdy pracownik ma szansę na poszerzanie swoich kompetencji, a co za tym idzie – późniejszy awans w strukturach firmy.

Firma stale wspiera swoich pracowników od pierwszych dni ich pracy. Każdego w roku w Leroy Merlin organizuje się ponad 200 tys. godzin szkoleniowych o szerokim zakresie tematycznym – od szkoleń zawodowych, sprzedażowych, przez szkolenia menedżerskie aż po szkolenia z rozwoju osobistego. Forma szkoleń jest różnorodna – mogą się one odbywać zarówno w formie warsztatów, jak i online. Każdy z pracowników ma stały dostęp do bazy wiedzy oraz platformy edukacyjnej.

W chwili obecnej z programów rozwojowych korzysta w Leroy Merlin ponad 200 osób, a na przestrzeni ostatnich dziewięciu lat ukończyło je ponad 1400 osób, które zaczynając od stanowisk niższego szczebla, dzisiaj zajmują stanowiska kierownicze. – Zawsze miałem dostęp do wiedzy i doświadczeń moich kolegów i koleżanek oraz przełożonych, którzy z chęcią dzielili się swoim doświadczeniem. Brałem również udział w programach rozwojowych. Od kilku lat, z wielką satysfakcją sam mam możliwość towarzyszenia pracownikom w ich rozwoju – mówi Mateusz Romiszewski, dyrektor ds. zarządzania wiedzą i talentami.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,73

  • Min

    2,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane