PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Leśne Runo otwiera nową restaurację, planuje trzy kolejne

Autor: dlahandlu.pl 15 marca 2012 14:01

Leśne Runo S.A., spółka zarządzająca siecią barów restauracyjnych, wygrała przetarg na kolejną lokalizację przy stacji paliw Orlen. Nowa restauracja otwarta zostanie w Boguszynie przy drodze krajowej nr 8.

 

Wygrany przetarg umożliwi spółce otwarcie szesnastej restauracji Leśnego Runa. Nowa inwestycja zrealizowana będzie w Boguszynie, w pobliżu granicy z Czechami, przy drodze krajowej nr 8 na popularnej trasie z Wrocławia przez Kudowę Zdrój do czeskiej Pragi. To kolejna restauracja przy stacji koncernu PKN Orlen.
- W Boguszynie otworzymy już dziewiątą restauracje Leśnego Runa przy Orlenie, który stał się dla nas strategicznym partnerem, ale oczywiście nie zamykamy się na możliwość współpracy z innymi koncernami - mówi Tomasz Sztylko, specjalista ds. rozwoju sieci Leśne Runo.
W tym roku spółka planuje pozyskać przynajmniej trzy-cztery nowe lokalizacje. Inwestycja w Boguszynie to pierwsza z nich.  W ramach przygotowań do przyjazdu kibiców planowana jest rozbudowa jednego z najpopularniejszych lokali Leśnego Runa, a także modernizacja kilku pozostałych.
Spółka od momentu pojawienia się w połowie zeszłego roku nowych właścicieli, stabilnych akcjonariuszy, tj. notowanego na GPW Powszechnego Towarzystwa Inwestycyjnego oraz funduszu Tar Heel Capital, przeszła szereg zmian restrukturyzacyjnych. Zamknięto nierentowne lokale, a otwarte zostały restauracje w nowych obiecujących lokalizacjach. Na dalszy rozwój sieci spółka Leśne Runo S.A. pozyskała pieniądze w drodze oferty prywatnej o wartości 500 tys. zł, która zakończyła się w grudniu ubiegłego roku. W kwietniu spółka planuje debiut na rynku NewConnect, co jest kolejnym krokiem w realizacji strategii prowadzącej m.in. do wzrostu rozpoznawalności marki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,50

  • Śr

    7,74

  • Min

    5,91

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane