PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lewiatany w południowej Polsce zyskają nową identyfikację. Zajmie się tym Galposter

Autor: dlahandlu.pl 25 listopada 2013 11:41

Galposter - spółka wchodząca w skład Grupy Outsourcing Experts, realizuje kontrakt dla spółki Lewiatan. Umowa obejmuje obsługę procesów identyfikacyjnych i rebrandingowych placówek na terenie południowej Polski.

Podpisana umowa ramowa zakłada długofalową współpracę w zakresie produkcji i montażu elementów identyfikacji wizualnej dla sklepów i magazynów należącymi do sieci franczyzowej. Spółka z Grupy OEX odpowiada także za inwentaryzację placówek, przedstawianie rekomendacji w zakresie nowego oznakowania, opracowanie wizualizacji graficznych placówek i kompleksowe uzgodnienia z regionalnymi biurami Lewiatan. 

W ramach umowy Galposter odpowiada za:  wykonanie audytów oraz pomiarów we wszystkich punktach sprzedaży, przygotowanie rozwiązań technologicznych nowego oznakowania zgodnie z opracowanymi ogólnymi wytycznymi wizerunkowymi, produkcję nowych elementów oznakowania placówek na bieżąco, transport i montaż nowego oznakowania sieci, serwis elementów i urządzeń wchodzących w skład oznakowania.
„Uporządkowanie kwestii wizerunkowych i idąca za tym standaryzacja pozwala nie tylko na uzyskanie pozytywnego efektu wizerunkowego, ale także ułatwia zarządzanie kosztami serwisowania i obsługi np. punktów sprzedaży" - dodaje Jacek Oleński, project manager Galposter .

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,59

  • Śr

    2,70

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane