Lidl: 70 proc. stanowisk menadżerskich piastowanych jest przez kobiety

Autor: dlahandlu.pl 2 marca 2018 11:31

Lidl Polska dbaj o równość płacową kobiet i mężczyzn, a 70 procent stanowisk menadżerskich piastowanych jest przez kobiety - podała spółka.

– Niezależnie od płci – pensje są standardowo równe dla kobiet i mężczyzn na tych samych stanowiskach. Wielu pracowników karierę w strukturach firmy zaczynało od staży pnąc się po kolejnych szczeblach. Wartym podkreślenia jest fakt, że 70% stanowisk menadżerskich w Lidl Polska zajmowanych jest przez kobiety, a 90% awansów to awanse wewnętrzne – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, communications manager w Lidl Polska.

W Lidl Polska wysokość wynagrodzenia warunkowana jest przez zakres obowiązków, odpowiedzialność i staż pracy. Od marca pracownicy sklepów zarabiają od 2 800 zł brutto do 3550 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy mają gwarancję wzrostu płacy do poziomu – 2 950 zł brutto do 3750 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 zł brutto do 4050 zł brutto. Poziom wynagrodzenia różni się w zależności od lokalizacji sklepu oraz związanych z nią kosztów życia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane