Lidl chce przyciągnąć do sklepów klientów, którzy kupują na bazarach

Autor: dlahandlu.pl 8 kwietnia 2015 13:36

Według badania zleconego przez Komisję Europejską Polacy są największymi zwolennikami zakupów na bazarkach i ryneczkach w całej Unii Europejskiej. Niemal połowa z nas najczęściej kupuje tam owoce i warzywa, choć średnia w UE wynosi 33 proc. Szukamy tam przede wszystkim wysokiej jakości produktów, zwłaszcza żywnościowych. Część Polaków deklaruje, że kupuje na bazarach, ponieważ mają pewność, że produkty tam zakupione są świeże i krajowej produkcji.

Lidl chce przekonać polskich konsumentów, że warzywa i owoce dostępne w Lidlu na stoisku z napisem "Ryneczek Lidla" są tak samo świeże i tak samo wysokiej jakości, jak te dostępne na bazarach i targach. - Każdego dnia "Ryneczek Lidla" oferuje ponad 90 różnych produktów dostarczanych do sklepów codziennie, także w niedzielę. W ofercie dostępne są produkty dobrze nam znane, ale również te egzotyczne, poznawane często podczas zagranicznych podróży, takie jak m.in.  pitahaja, karambola, marakuja, kumkwat czy liczi - czytamy w komunikacie prasowym.

Jednocześnie w ramach stoiska "Ryneczek Lidla" pojawia się coraz więcej produktów ekologicznych, pod marką Biotrend. W ramach tej kategorii Lidl oferuje ziemniaki, cebule, cytryny, banany, jabłka, a sezonowo także pomarańcze, czy truskawki. Produkty te pochodzą z certyfikowanych upraw, w ramach których nie wykorzystuje się oprysków chemicznych, nawozów sztucznych, stymulatorów wzrostu, modyfikacji genetycznych oraz konserwantów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Weronika 2015-04-11 17:14:21

    To niech ktoś przypilnuje,by te owoce i warzywa były świeże. Czasami bywa z tym różnie.

  • Grzegorz z W-wy 2015-04-09 17:53:05

    nikt mnie nie przekona do innych zakupów niż na bazarze !!! Mogą się dwoić i troić itp.. Pozdrawiam

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane