PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Lidl i Biedronka otworzą nowe sklepy na Ursynowie

Autor: haloursynow.pl 16 marca 2015 14:58

Dwie sieci dyskontów planują ekspansję na warszawskim Ursynowie. Mają tu już po kilka sklepów, ale wciąż szukają nowych lokalizacji - czytamy na stronie haloursynow.pl.

Siódma już "Biedronka" na Ursynowie wkrótce otworzy się na ul. Surowieckiego 1 - w nowo wybudowanym apartamentowcu "Na Romera" Matexi Polska.

Po ostatnim otwarciu sklepu na Natolinie w "Natpollu", "Biedronka" szuka też atrakcyjnej lokalizacji dla kolejnego marketu na Kabatach. W tej części Ursynowa nie ma jeszcze tego dyskontu, w przeciwieństwie do Lidla, który otworzył market przy Stryjeńskich w ubiegłym roku.

Kończy się rozprawa sądowa Lidla przeciwko Miastu Stołecznemu Warszawa w sprawie lokalizacji marketu przy ul. Rosoła. Gdy w 2013 roku okazało się, że inwestor chce budować tu swój sklep, mieszkańcy sąsiedniego apartamentowca doprowadzili do przyjęcia przez miejskich radnych uchwały o zmianie planu zagospodarowania przestrzennego. Oficjalnie poszło o niewystarczającą ilość zieleni, ale najważniejsze w sprawie jest zbyt bliskie - zdaniem mieszkańców - sąsiedztwo okolicznych domów oraz zagrożenie dla skarpy wiślanej i "Parku Natolińskiego".

Według informacji haloursynow.pl Lidl może pożegnać się z lokalizacją na ul. Rosoła - miasto jest pewne, że odmowa wydania pozwolenia na budowę nie zostanie uchylona przez sąd.

Inwestor szuka więc innych lokalizacji na Ursynowie i jedną już znalazł. Market może powstać na Ursynowie Północnym - w pobliżu skrzyżowania ul. Pileckiego z Puławską, w rejonie ulicy Kraski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • magda 2015-03-30 10:26:10

  kiedy otwarcie tej biedronki na surowieckiego1?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  17,99

 • Śr

  14,19

 • Min

  9,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane