PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Lidl ma do obsadzenia 250 stanowisk pracy

Autor: dlahandlu.pl 10 października 2017 12:37

Lidl ma do obsadzenia 250 stanowisk pracy Fot. za Lidl.pl

Hasłem „Znajdź u nas swoje miejsce” Lidl zachęca kandydatów do rozpoczęcia kariery zawodowej właśnie w tej firmie. W związku z rozwojem sieci, w październiku Lidl prowadzi rekrutacje na ponad 250 stanowisk.

Poszukiwani są specjaliści z rozmaitych obszarów, m.in. zakupów, marketingu czy HR, a także pracownicy sklepów i magazynów.

- Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak wiele osób zaangażowanych jest w to, aby klient mógł zrobić zakupy w komfortowych warunkach. Oczywiście to pracownicy w sklepach mają każdego dnia bezpośredni kontakt z klientem, jednak za kulisami wspiera ich cały szereg specjalistów, m.in.: osób odpowiedzialnych za rozwój poszczególnych kategorii produktowych, logistyków, specjalistów z zakresu sprzedaży, IT, marketingu czy ds. budowlanych. Wszystkie te osoby mają realny wpływ na sukces Lidla i musimy się przez cały czas troszczyć o komfort pracy i rozwój każdej z nich – mówi Anna Wieczorek, HR Manager w Lidl Polska.

Rozpoczynająca się z początkiem października kolejna odsłona kampanii marki pracodawcy Lidla  ambasadorami uczyniła osoby zatrudnione w różnych obszarach firmy, które dzielą się swoją opinią i doświadczeniami o Lidlu jako pracodawcy.
Obok zarobków, wyższych od średniej w handlu, Lidl oferuje pracownikom prywatną opiekę medyczną, którą mogą objąć również swoje rodziny, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie, a także możliwość korzystania z programu MultiSport. Dodatkowo otrzymują oni bony, paczki świąteczne i bony okolicznościowe, a rodzice dzieci rozpoczynających naukę w szkole również „wyprawki dla pierwszoklasisty”.
W 2016 roku firma wydała niemal 24 miliony złotych na szkolenia. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • xc 2017-10-16 08:43:25

  i Lidl oczywiście działa charytatywnie....bzdety! na szkolenia wydał w całym 2016 roku aż 24 miliony, a w ubiegłym tygodniu na reklamę 11 milionów! takie porównanie.

  A skąd biedny Lidl bierze kasiorkę? od Anieli dostaje z EBORu setki milionów euro i mydli Polaczkom oczęta, sprzedaje niższej jakości żarło i jakoś pcha biedę. Na Bałkanach nawet prawie wysadził w powietrze największy rodzimy koncern. Ale wystarczy dobry PR, trochę milionów euro na reklamę i ciemny lud zabija się o promocje w Lidlu a Niemcy się śmieją, jak to Polaczki jedzą z ręki niemieckim panom, zjednej strony śmieszne, z drugiej żałosne!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,14

 • Min

  4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane