Lidl ma umowy z firmami: Balcerzak, Bell, Indykpol, Prime Food, Tarczyński na produkcję Pikok Pure

Autor: dlahandlu.pl 17 lipca 2017 10:31

Lidl ma umowy z firmami: Balcerzak, Bell, Indykpol, Prime Food, Tarczyński na produkcję Pikok Pure fot. Lidl

Lidl wprowadza linię wędlin Pikok Pure: Bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych barwników, bez dodatku fosforanów, bez „E". Dostawcami Pikok Pure są: Balcerzak, Bell, Indykpol, Prime Food, Tarczyński.

Pikok Pure to wędliny, które charakteryzuje czysty skład. Dodatkowo w ramach linii dostępne są produkty ze znakiem „przekreślonego kłosa”, co oznacza, że otrzymały licencję Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Dzięki temu mogą po nie sięgać również osoby nietolerujące glutenu. - Linia Pikok Pure to odpowiedź firmy Lidl na zmieniające się potrzeby konsumentów. Po decyzji o wycofaniu jaj z chowu klatkowego, redukcji poziomu cukru i soli w produktach o 20%, wprowadzeniu wszystkich bułek i chlebów Chrupiące z pieca bez konserwantów, przyszedł czas na linię Pikok Pure -” – komentuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W asortymencie Pikok Pure znajdują się takie produkty jak: parówki z indyka, parówki z szynki, kabanosy wieprzowe, frankfurterki wieprzowe, filet z piersi kurczaka w plastrach czy kiełbasa krakowska, żywiecka i śląska. 

Dla wszystkich, którym zależy na transparentnym składzie i najwyższej jakości, Lidl rozwija linię produktów Pikok Pure. Szczegółowy opis produktów Pikok Pure znajduje się na stronie: https://pikok.lidl.pl/seria-pikok-pure/

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Januszek 2017-07-17 15:25:48

  a łyżka na to niemożliwe...

 • trance 2017-07-17 12:30:45

  Od polskich producentów czyli oszukane dziękuje nie ma zaufania

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,79

 • Śr

  2,14

 • Min

  1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane