PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Lidl modernizuje kolejne sklepy i rozbudowuje strefę piekarniczą

Autor: www.dlahandlu.pl 9 lipca 2013 10:50

Lidl sukcesywnie remontuje swoje sklepy. Celem jest odświeżenie placówek i powiększenie stref piekarniczych. Obecnie w remoncie jest 13 obiektów.

Kilka dni temu zakończono remont w Aleksandrowie Łódzkim. W trakcie modernizacji są obecnie sklepy w następujacych miejscowościach: Jaworzno, Braniewo, Krotoszyn, Biała Podlaska, Czechowice Dziedzice, Bytom, Słupsk, Sieradz, Tarnów, Piła, Ostrów, Inowrocław oraz Kraków. Ponadto w 18 miastach sieć zamknęła sklepy na jeden dzień w związku w rozbudową strefy odpieku.

Pierwsze sklepy sieci powstały w Polsce już ponad 10 lat temu, a otwierając kolejne placówki sieć korzysta z coraz to lepszych rozwiązań zarówno jeżeli chodzi o technologię jak i wygląd sklepów.

Obecnie sieć Lidl ma w Polsce ponad 450 placówek. Firma planuje kolejne inwestycje w rozwój sieci, na koniec 2013 r. liczba sklepów może zbliżyć się do 500.  

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • b. prac sieci spec. HACCP 2013-07-11 16:29:13

  No i dobrze tylko czy w pogoni za zyskami Lidl i inne sieci wprowadzając wypiek (odświeżanie mrożonego) pieczywa nie będą tego robić w skandalicznych warunkach na zapleczu bo przecież nie widziałem aby taki market dobudował nową powierzchnię a jedynie przestawił kilka ścianek. Tak jak to robi Intermuszkieter niby z swoimi wyrobami wędliniarskimi w skandalicznych warunkach wyprodukowywanymi

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane