Lidl odpowiada na zakaz handlu w niedziele akcją "Tania sobota"

Autor: dlahandlu.pl 3 marca 2018 07:47

Lidl odpowiada na zakaz handlu w niedziele akcją "Tania sobota" Fot. Shutterstock.com

Od marca Lidl Polska przygotował nowy format promocji - Tanie Soboty w Lidlu. Oferta wsparta jest kampanią promocyjną.

Jak podkreśla detalista, sklepy Lidl są przygotowane na wzmożony ruch w dniach poprzedzających niedziele wolne od handlu. W 2017 r. sieć zakończyła modernizację wszystkich obiektów (jest ich ponad 600).  Aby zapewnić klientom wystarczającą dostępność do sklepów Lidl, firma zdecydowała się wydłużyć godziny ich otwarcia: w piątki i soboty są one czynne do 22.00. Z kolei w poniedziałki jak i w kolejne dni robocze sklepy są czynne od godziny 7.00 rano.


Jak podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska: „Wierzymy, że komfort pracy ma kluczowe znaczenie dla zadowolenia naszych zespołów. Model organizacji pracy firmy Lidl Polska pozwala pracownikom sklepów na rozpoczynanie poniedziałkowej zmiany nie wcześniej niż o godz. 5.00 rano”. Co więcej, praca w sieci Lidl Polska to także gwarancja atrakcyjnych warunków zatrudnienia. Firma właśnie ogłosiła podwyżki. Od marca br. pracownicy zarabiają aż od 2 800 PLN brutto do 3550 PLN brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 2 950 PLN brutto do 3750 PLN brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 150 PLN brutto do 4050 PLN brutto.

W ostatnim roku Lidl znacznie zwiększył ilość promocji. Sieć każdego tygodnia komunikuje promocje w gazetce poniedziałkowej (niebieskiej), czwartkowej (żółtej) oraz w tygodniowym katalogu z artykułami przemysłowymi. W ubiegłym roku Lidl rozpoczął także stałą współpracę z Programem Karty Dużej Rodziny, proponując członkom programu rabat w wysokości 10%, rotująco, na różne grupy asortymentowe m.in. na pieczywo „Chrupiące z Pieca”, owoce i warzywa „Ryneczek Lidla”, środki czystości „W5”. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    20,65

  • Śr

    11,93

  • Min

    9,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane