Lidl otwiera sklep w nowym, miejskim koncepcie

www.portalspozywczy.pl 2 grudnia 2015 11:57

Sieć Lidl otworzyła w chorwackim Zagrzebiu pierwszy w naszym regionie Europy sklep w zupełnie odmienionym koncepcie. Placówka dostosowana została do miejskiego, bardziej zamożnego konsumenta. Widoczne jest to zarówno w ofercie, jak i designie sklepu.

Sieć postawiła na przejrzystość w sklepie, wygodę poruszania się w placówce, a także zaproponowała bardziej atrakcyjny design wnętrza, niż w dotychczasowych konceptach. Lidl zdecydował się na drewniane akcenty, szklane ściany, wysoki sufit i powiększone drzwi wejściowe. Całkowita powierzchnia nowego sklepu Lidla w Zagrzebiu to ok. 2,5 tys. mkw, z czego na salę sprzedaży przypada 1,4 tys. mkw. Klienci Lidla mają do dyspozycji 142 miejsca parkingowe.

Więcej czytaj na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Ernest 2015-12-02 18:07:25

    @ Znaffca    Potwierdzam w 100%. Ostatnio kupiłem kopytka i wyrzuciłem takie ohydne gliniasto-mączne. Do tego mniałem kefir z lidla i też poszedł do zlewu. Przemysłowa kwaśno-mączna breja. Podsumowując: syf...

  • Znaffca 2015-12-02 14:35:08

    Ja do Lidla chodzę tylko po keczup. Reszta produktów niezjadliwa. Czy Ktoś kupuje może coś innego co nie smakuje jak powlekana tektura? :-)

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane