Lidl po raz 7. weźmie udział w Przystanku Woodstock. Sklep ruszy 31 lipca

Autor: dlahandlu.pl 9 czerwca 2017 14:42

Lidl po raz 7. weźmie udział w Przystanku Woodstock. Sklep ruszy 31 lipca fot. za Lidl Polska (sklep sieci w 2016 r.)

Lidl Polska już po raz siódmy weźmie udział w Przystanku Woodstock. Przygotowania do startu Rockowej Wyspy Lidl już trwają, a budowa sklepu ruszy w połowie lipca.

Sezonowa placówka będzie działała od 31 lipca do 6 sierpnia br.  

- Lidl  już po raz siódmy weźmie udział w Przystanku Woodstock. W ten sposób dziękujemy naszym klientom oraz pracownikom za zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy podczas XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Lidl i WOŚP grają razem już od 8 lat. Do tej pory przekazaliśmy na rzecz fundacji ponad 14 000 000 zł - podaje sieć.

W tym roku detalista ponownie zbuduje Rockową Wyspę Lidla – sklep ze specjalną, dostosowaną do potrzeb uczestników ofertą, w którym będzie można kupić produkty na każdy dzień bez konieczności opuszczania terenu Festiwalu, a także strefę Chillout z wieloma atrakcjami.

- Ponownie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnych śniadań na trawie, uczestniczenia w porannej jodze czy brania udziału w licznych konkursach i zabawach. W tym sezonie przygotowaliśmy także wiele innych atrakcji, jednak chcemy żeby pozostały one na tę chwilę niespodzianką dla festiwalowiczów. Możemy jednak zapewnić, że nie zabraknie pozytywnej energii oraz wspaniałej zabawy - informuje nas biuro prasowe sieci. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,29

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8461

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 689431

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane