Lidl promuje 50 produktów w cenie niższej niż złotówka

Autor: portalspozywczy.pl 6 czerwca 2016 10:51

Od 6 czerwca sieć Lidl ruszyła z akcją promocyjną „ponad 50 okazji za grosze”. W ramach promocji w cenie niższej niż złotówka dostępne są wybrane rodzaje bułek, jogurtów, herbat, drożdżówek, makaronów, mąki, serów, napojów, galaretek, pasztetów, papieru toaletowego oraz karmy dla psów i kotów.

W maju Lidl zorganizował promocję „Ponad 100 produktów za 2 zł”, podczas której klienci mogli nabyć ponad 100 produktów w promocyjnej cenie 2 zł za 1 opakowanie. Wśród asortymentu w promocyjnej cenie dostępne były produkty marek własnych Lidl oraz marek producenckich. Większość stanowiły produkty spożywcze pierwszej potrzeby.

2 dni po rozpoczęciu promocji cenowej w Lidlu, ruszyła promocja cenowa w Biedronce. Akcja „Ponad 100 produktów 2 zł taniej” prowadzona była we wszystkich sklepach Biedronki od 4 do 8 maja lub do wyczerpania zapasów. Obniżką były objęte specjalnie oznaczone produkty z różnych kategorii. Były wśród nich zarówno artykuły spożywcze, np. przekąski, czy wina i kawy, a także przemysłowe, np. pieluszki lub kosmetyki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Obiektywny 2016-06-06 13:53:23

  Jest pole do działania dla Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów i PIHu czy produkty po 2 zł nie są cenami dumpingowymi tzn.mającymi doprowadzić do dominacji na rynku i upadku polskich małych i średnich sklepów oraz czy w tych produktach są wymuszone na producencie zaniżone normy dot.ich składu(wpływy z nałożonych kar zasilą budżet państwa i zmniejszy się zachorowalność na choroby nowotworowe w których Polska przoduje w Europie)Przydały by się też kontrole w/w instytucji w zakładach produkcyjnych produkujących te produkty dla marketów po drastycznie obniżonych cenach pod kątem zgodności z normami produkcyjnymi(tu też wpływy z nałożonych kar zasilą budżet państwa)Polska musi przestać być śmietnikiem gdzie liczy się tylko zysk a nie zdrowie ludzi

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,55

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane