Lidl przygotował 3-letni program studiów dualnych

Autor: pr, dlahandlu.pl 23 lutego 2017 11:47

Lidl przygotował 3-letni program studiów dualnych fot. shutterstock

Uczestnik nowego programu Lidla spędzi 3 lata w Niemczech, gdzie będzie studiować i jednocześnie zdobywać doświadczenie w ramach płatnych praktyk w sieci sklepów Lidl.

Program jest skierowany do osób, które chcą zdobyć wykształcenie wyższe w zakresie handlu i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Warunkiem wzięcia udziału w programie jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. Uczestnicy mają bowiem jednocześnie możliwość zdobycia tytułu licencjata na kierunku handel dobrami konsumpcyjnymi na uniwersytecie w Heilbronn w Niemczech oraz możliwość objęcia stanowiska Kierownika Rejonu Sprzedaży lub stanowisk specjalistycznych i kierowniczych w centrali firmy Lidl Polska.

- Program dał mi możliwość połączenia nauki z praktyką. Sprawił, że poznałam specyfikę pracy w międzynarodowej firmie oraz poznałam wielu wspaniałych studentów z całej Europy. To doświadczenie zapamiętam na zawsze. Dzisiaj kontynuuję swoją ścieżkę kariery już jako absolwentka studiów dualnych i pracownik firmy Lidl – komentuje Julia Henglewska, absolwentka programu.

W trakcie trwania programu uczestnicy:
-  spędzą 3 lata w Niemczech, gdzie będą zamiennie studiować i zdobywać doświadczenie,
-  odbędą studia na kierunku handel dobrami konsumpcyjnymi na uniwersytecie w Heilbronn,
-  odbędą płatne praktyki w sieci sklepów Lidl,
-  mogą liczyć na wsparcie przydzielonego mentora.

- Widzimy ogromny potencjał w polskiej młodzieży. Cieszymy się, że możemy zaproponować im naukę i pracę na najwyższym poziomie w międzynarodowym środowisku. – mówi Anna Durzyńska, dyrektor personalny Lidl Polska.

Rekrutacja do programu studiów dualnych zaczyna się wiosną. Ewentualne pytania dotyczące rekrutacji można nadsyłać na adres mailowy: kariera@lidl.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Polskie dno. 2017-02-27 21:01:07

  Polska to jest jednak tempy naród głupszego nie widziałem.Ten co nas wykańczał teraz pewnie się cieszy że tego nie zrobił do końca.

 • Hi hitl 2017-02-23 18:21:17

  Czyli chcecie na dobre przejąć Polskę?? w końcu grupa schwa ju ż to dawno zaplanowała !!Szwaby do siebie !! VON.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  11,49

 • Śr

  6,86

 • Min

  3,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane