Lidl przygotował ofertę dla absolwentów - 12 płatnych staży w 10 działach

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 14 lutego 2013 10:01

Lidl Polska oferuje studentom i absolwentom uczelni wyższych możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej. - Staże, które można odbyć w dziesięciu działach firmy w ramach projektu "Grasz o staż" oraz cykl warsztatów z obszaru Human Resources w ramach "Youth To Business Forum" to szansa na zyskanie doświadczenia pod opieką menedżerów międzynarodowej firmy - informują przedstawiciele firmy.

Program „Grasz o Staż" jest najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursem stażowym w Polsce, organizowanym w tym roku po raz osiemnasty pod patronatem „Gazety Wyborczej". Lidl należy do grona największych partnerów konkursu. Dla tegorocznych uczestników firma przygotowała ofertę dwunastu płatnych staży w dziesięciu działach: Public Relations, Reklamy, Zakupy - Non Food, Rekrutacji, Szkoleń, Zarządzania sprzedażą, Podatków, Finansów, IT, Rewizji.

Aby wziąć udział w programie należy być studentem ostatnich dwóch lat studiów lub abslowentem, który nie ukończył trzydziestego roku życia, a następnie zarejestrować się, rozwiązać zadanie i wygrać staż. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 kwietnia 2013 roku.
- Współpraca z programem „Grasz o staż" jest ważnym elementem polityki personalnej naszej firmy. Dzięki zróżnicowanej ofercie płatnych staży, jesteśmy w stanie pomóc wielu młodym ludziom w rozpoczęciu kariery zawodowej i zweryfikowaniu teoretycznych umiejętności w kontekście oczekiwań pracodawcy. - podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Lidl zaprasza studentów również na cykl warsztatów z dziedziny Human Resources w ramach „Youth to Business Forum". Warsztaty organizowane są przez międzynarodową organizację studencką AIESEC.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,10

  • Śr

    2,97

  • Min

    2,26

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane