Lidl przygotowuje się do czarnego piątku

Autor: bezprawnik.pl 18 listopada 2017 17:46

Lidl przygotowuje się do czarnego piątku Fot. za Lidl.pl

Dyskonty obecne na polskim rynku starają się wziąć udział w modzie na wielkie wyprzedaże w Black Friday, która przywędrowała do nas z zachodu. Swoją ofertę przedstawił już Lidl, który aktywnie będzie się starał w piątek przyciągnąć do siebie jak największą liczbę klientów – informuje serwis bezprawnik.pl.

Tak naprawdę możemy mówić o czarnym weekendzie, ponieważ niektóre produkty będą dostępne dopiero od soboty 25.11 – chodzi tu o zestaw do sprzątania Vileda oraz wiertarkę udarową Parkside.

Cała reszta towarów na sklepowe półki w Lidlach trafi już w piątek 24.11. Ale i tutaj nie można powiedzieć, że trafi na półki „w całym kraju”, ponieważ spora część asortymentu Black Friday w Lidlu będzie ograniczona regionalnie – między innymi kołdra pikowana Meradiso czy gra FIFA 18, która prawdopodobnie będzie jedną z najgorętszych atrakcji dla osób chcących skorzystać z czarnopiątkowych wyprzedaży.

Black Friday to ostateczny tryumf amerykańskiego kapitalizmu. Pierwszy piątek następujący po Święcie Dziękczynienia jest tam od lat dniem wielkich wyprzedaży przeprowadzanych na masową skalę – sklepy otwarte są nawet po godzinach, ceny lecą w dół, a przedsiębiorcy mogą się doliczyć rekordowych zarobków. Wszystko to w celu zrobienia zapasów na Święta Bożego Narodzenia. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • janek 2017-11-20 19:40:33

  Buble wystawili na promocje. Szukają głupich Polaków, którzy nie dadzą się łatwo nabrać. Takich akcji już nie mogą zrobić u siebie w Niemczech, bo tam ludzie dawno przestali już reagować na podstępne sztuczki.

 • juka 2017-11-18 18:17:17

  Ja wybieram się do media experta akurat po wyciskarkę bo dają wagę osobową gratis

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,58

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane