PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lidl rekrutuje pracowników spośród stażystów programu Grasz o staż

Autor: dlahandlu.pl 24 czerwca 2013 11:46

W tym roku sieć Lidl ufundowała 14 płatnych staży w ramach konkursu "Grasz o staż". Wybrani stażyści już 1 lipca rozpoczną praktyki w działach: zakupów, reklamy, IT, PR, rekrutacji, szkoleń, zarządzania sprzedażą, finansów i podatków. Wszyscy stażyści z poprzedniej edycji znaleźli stałe zatrudnienie w strukturach Lidl Polska.

Staż w Lidl Polska rozpocznie się od pracy w strukturach regionalnych sieci, po czym przez 6 kolejnych tygodni stażyści będą wdrażani w pracę wybranego przez siebie działu, aby następnie rozpocząć realizację własnego projektu. Wszystko to pod okiem mentora, który na każdym etapie będzie wspierał stażystów wiedzą i doświadczeniem.
- Dla osób niemieszkających na stałe w Poznaniu lub okolicach, zapewniamy w okresie stażu zakwaterowanie - mówi Jerzy Łoza, dyrektor personalny  w firmie Lidl.
Firma Lidl ufundowała w tym roku również 4 płatne staże w autorskim programie „Rozwiń  z Nami Skrzydła". Program ten skierowany jest do ambitnych studentów wszystkich lat studiów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie.

W czasie tegorocznej edycji konkursu „Grasz o staż" przyznano 235 płatnych praktyk w 86 firmach. Sieć Lidl znalazła się wśród firm, które ufundowały najwięcej płatnych staży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane