PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lidl rozwija program wymiany międzydziałowej pracowników

Autor: topemployers.pl 5 kwietnia 2012 10:50

2011 r. w Lidlu ruszyła pierwsza edycja projektu wymiany międzydziałowej. Program przewidziany jest na okres 18 miesięcy i przeznaczony jest dla osób, które chcą rozwijać się w innym kierunku. Program skierowany jest do osób o co najmniej dwu- i trzyletnim doświadczeniu zawodowym, które osiągają dobre wyniki. Po zakończeniu programu planowany jest ich powrót na poprzednie stanowisko pracy - mówi Radosław Liberski, członek zarządu w spółce Lidl Polska Sklepy Spożywcze.

-  Będziemy ten program rozwijać. W ten sposób przygotowujemy grupę pracowników do dalszego awansu - wyjaśnia Radosław Liberski. - Ludzie o szerszym doświadczeniu lepiej rozumieją potrzeby innych działów, są bardziej elastyczni i otwarci na poszerzanie wiedzy.

Inną formą rozwoju na stanowiskach specjalistycznych jest udział w różnych projektach. Osoba dobrze radząca sobie na swoim stanowisku pracy może stać się tzw. kierownikiem projektu, czyli menedżerem odpowiedzialnym nawet za kilka projektów jednocześnie. Dzięki temu zdobywa szerokie doświadczenie biznesowe, co w przypadku awansu jest bardzo pomocne. Wchodzi też do grupy potencjalnych kandydatów mogących uczestniczyć w wymianie międzydziałowej lub międzynarodowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane