PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lidl wybuduje drugi sklep w Elblągu

Autor: info.elblag.pl 9 października 2014 14:37

Na początku 2015 r. powinna rozpocząć się budowa drugiego w mieście marketu niemieckiej sieci Lidl. Sklep powstanie przy ul. Dębowej, w pobliżu skrzyżowania z Al. Grunwaldzką i ul. Grottgera. Inwestor na ponad hektarowej działce zamierza postawić obiekt o powierzchni ponad 1200 mkw. oraz duży parking. Otwarcie placówki planowane jest na drugą połowę przyszłego roku - podaje info.elblag.pl.

Spółka Lidl Polska w tym roku stała się użytkownikiem wieczystym dwóch nieruchomości przy ul. Dębowej 4C. Inwestor nabył od Spółdzielni Transportu Wiejskiego w Elblągu ponad hektarową działkę, na której znajdują się pawilon handlowy oraz garaże. Dotychczas mieściły się w nich m.in. biura, salon meblowy, warsztat samochodowy i wulkanizacja. Wszystkie firmy już opuściły swoje lokale. Drugą, dużo mniejszą działkę, Lidl zakupił od spółki Dakar. Do niedawna mieściła się na niej stacja paliw. Łączna powierzchnia obu nieruchomości wynosi 1,1 ha.

Wszystkie znajdujące się na działkach zabudowania, wkrótce zostaną rozebrane. W ich miejsce powstanie obiekt handlowo - usługowy sieci Lidl. Inwestor ma już pozwolenie na jego budowę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,29

  • Śr

    6,08

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane