Lidl wycofuje się z promocji. Klienci wykorzystali lukę w regulaminie

Autor: Fakt.pl/dlahandlu.pl 8 listopada 2016 20:33

Lidl wycofuje się z promocji. Klienci wykorzystali lukę w regulaminie Fot. materiały prasowe Lidla

W mediach zawrzało na wieść o tym, jak Polacy wykorzystują promocję marek własnych Lidla - czytamy na Fakt.pl.

Promocja miała zachęcić klientów do kupowania marek Lidla i w pewien sposób przyciągnęła. Jednak wielu klientów kupowało produkty, tylko po to, by je przepakować i zwrócić. Z wrocławskich portali informacyjnych wynika, że w niektórych placówkach w kasach brakowało pieniędzy, ponieważ pracownicy co chwilę musieli zwracać pieniądze „niezadowolonym" klientom. 

Oto oficjalne oświadczenie Lidl Polska: „Chcielibyśmy poinformować, że podjęliśmy decyzję o zakończeniu z dniem 8 listopada 2016 r. promocji objętej „Zasadami zwrotów produktów marek własnych Lidla (artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetyków)”. Przyczyną tej decyzji są przypadki wykorzystywania promocji wbrew jej celom. Niemniej jednak chcielibyśmy podziękować wszystkim klientom, którzy testowali nasze marki własne i dzielili się z nami swoimi opiniami za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta. Oczywiście wszyscy Klienci, którzy dokonali zakupów przed dniem zakończenia akcji nadal mogą korzystać z uprawnień wskazanych w jej Zasadach w odniesieniu do produktów wcześniej nabytych. W przyszłości, długofalowo będziemy rozwijać udogodnienia w zakresie zwrotów Produktów marek Lidla oraz nowych konceptów promocyjnych."

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • jjj 2016-11-15 17:53:26

    hehehe dalej Polaczki dajcie ostatni grosz tym co nas mordowali .Jebnięty kraj.

  • obiektywnie 2016-11-14 08:20:59

    Pisanie o rodakach w tonacji "polaczek cebulak" to idiotyzm najwyższych lotów, takich "łowców promocji" na całym świecie jest mnóstwo, takich zachowań również, ale w ten sposób piszę tylko osoby ograniczone myślowo, plujące jadem wszędzie gdzie się da niesione przez swoje niepowodzenia. Są dwie strony medalu tej akcji - jedna to po prostu źle przygotowana promocja z felernym regulaminem, druga to właśnie natręctwo niektórych ludzi, powtarzam - niektórych. Z jednej strony zagraniczne sieci i tak wyciągają od nas masę pieniędzy, które bezpowrotnie trafiają do krajów macierzystych a z drugiej strony szkoda ludzi pracujących w tych sieciach i użerających się z tymi "łowcami", którzy niejednokrotnie nie mają żadnych hamulców. Jednym słowem - bardzo dobrze, że promocja została zakończona :-)

  • WAW 2016-11-11 14:31:44

    Biedni ludzie i tak nie mieli kasy zeby wszystko wykupywać .. ja tam widziałem całkiem porządnymi swierzymi autami wypychali sobie bagazniki .. zakupy robili jednorazowo .. po kilkanascie tyś zł .. jaki z tego wniosek ??? Bieda .. to nie cebulactwo bo to Bogaci najczęsciej mają czas i kase zeby wykorzystywac takie okazje

ZOBACZ WSZYSTKIE (11)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane