PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Lidl wyda 600 tys. na szkolenia z profilaktyki bólów kręgosłupa

Autor: dlahandlu.pl 24 października 2016 10:59

Lidl Polska przeznaczy w najbliższym czasie 600 000 zł na szkolenia dla pracowników dotyczące profilaktyki bólów kręgosłupa oraz uzupełniający kurs z udzielania pierwszej pomocy.

15 000 pracowników Lidl w Polsce zostanie objętych programem mającym na celu zwiększenie świadomości w zakresie profilaktyki kręgosłupa. Pracownicy wezmą udział w specjalnie przygotowanych szkoleniach praktycznych oraz zostaną zaopatrzeni w broszury informacyjne. Dzięki temu będą mogli poznać m.in. proste i skuteczne ćwiczenia profilaktyczne, które można wykonywać w domu i w czasie pracy. Szkolenia rozpoczną się w listopadzie br. i potrwają do maja 2017 roku. W tym samym czasie Lidl zorganizuje także szkolenia uzupełniające dla grupy kilku tysięcy pracowników z zasad udzielania pierwszej pomocy. Pracownicy otrzymają również breloki z maseczką do wdechów ratowniczych wraz z rękawiczkami jednorazowymi.

We wrześniu br. Lidl wystartował z nową kampanią employer brandingową, której celem jest przybliżenie, jakim pracodawcą jest firma i co oferuje swoim pracownikom. Hasłem „Lidl zaczyna się od ludzi” firma pragnie zaprezentować warunki zatrudnienia pracowników oraz możliwości rozwoju. 1300 pracowników Lidla z całej Polski zgłosiło się, aby zostać ambasadorami swojego pracodawcy i przedstawić, jak wygląda ich praca w Lidlu.

Lidl oferuje program bezpłatnej opieki zdrowotnej w placówkach Medicover. Każdy z 15 000 tysięcy pracowników ma możliwość skorzystania z porad lekarzy 28 specjalności oraz około 280 różnego rodzaju badań i zabiegów ambulatoryjnych w ponad 900 placówkach medycznych na terenie kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,50

 • Śr

  4,83

 • Min

  2,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane