Lidl wydaje 6. książkę kucharską

Autor: www.dlahandlu.pl 16 marca 2017 13:59

20 marca, Lidl wprowadza akcję promocyjną, w której do zdobycia jest książka „Rodzinna Kuchnia Lidla” z przepisami kulinarnych ambasadorów marki: Karola Okrasy, Pawła Małeckiego oraz po raz pierwszy Darii Ładochy. To już szósta akcja z książką, ale pierwszy raz skierowana jest ona do najmłodszych.

Najnowsza książka skierowana jest do najmłodszych kucharzy i ich rodzin. Pojawią się w niej przepisy na dania słodkie i słone – zarówno w wersji tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

- Każdy, a szczególnie dziecko, potrzebuje przewodnika w życiu – mentora, wzoru do naśladowania. Bądźmy nimi dla naszych dzieci, spędzając czas razem – jak najwięcej, jak najczęściej, na przykład w kuchni. Wykorzystajmy ten czas, by poznawać i uczyć się wspólnie smaków, aromatów i tego, że rodzina to najważniejszy i najcenniejszy skarb jaki mamy - podkreśla Karol Okrasa, szef kuchni, autor przepisów w książce „Rodzinna Kuchnia Lidla”.

„Rodzinna Kuchnia Lidla” to 40 pomysłów na dania obiadowe, śniadania i desery. W książce pojawią się również przydatne szczegóły dotyczące miar, kuchennych przyrządów czy produktów z kategorii „BIO” oraz wskazówki np. jak prawidłowo nakrywać do stołu.

- Najnowsza książka Lidla to kulinarna podróż po smakach zdrowej kuchni. Jej adresatami są całe rodziny, w tym szczególnie dzieci. Pragniemy przekazać im podstawową wiedzę o kuchni i produktach oraz zachęcić do gotowania z najbliższymi. Dodatkowo jest pięknie wydana, pełna kolorowych ilustracji – na pewno przypadnie do gustu rodzicom i dzieciom. Sukces poprzednich książek Lidla pokazał nam, że Polacy kochają gotować, dlatego chcemy zachęcić ich do łączenia kuchennych pasji ze wspólnym spędzaniem czasu z dziećmi – zaznacza Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Jak zdobyć książkę „Rodzinna Kuchnia Lidla”? Aby zdobyć jeden z egzemplarzy, wystarczy zebrać 6 naklejek. Każda jest przyznawana klientowi za zakupy o wartości 50 zł. Po zebraniu naklejek należy dopłacić w kasie sklepu 1 grosz i odebrać książkę .

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Anuszka 2017-10-14 11:12:18

  1 listopada pojawi się nowa książka LIDL a na allegro już sprzedają :)

 • były klient 2017-03-17 09:16:15

  Jak zwykle zabraknie książek? Klienci już się przejechali na promocji Lidla bo z naklejek książek nie było. Tak zawiódł ich ten sklep #Lidl że już się nie nabiorą na kolejną ich strategię.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,89

 • Śr

  3,40

 • Min

  1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane