Lidl z nowymi prowadzącymi kanał Kuchnia Lidla

Autor: dlahandlu.pl 20 października 2016 10:56

Na kanale Kuchnia Lidla na YouTube wystartowała nowa kampania. Do Karola Okrasy oraz Pawła Małeckiego, dołącza dwóch nowych prowadzących: twórca YouTube DG – Darek Gutkowski – oraz finalistka MasterChef – Kinga Paruzel.

Na kanale można już znaleźć film powitalny, instruktaże z przepisami wszystkich prowadzących oraz video z udziałem gości specjalnych: StylizacjeTV, Emce2, Olciiak oraz Poszukiwacza. Video ze znanymi YouTube’erami w roli gości pojawiać się będą na kanale regularnie. 

„Teraz wchodzimy jednak na jeszcze wyższy poziom – chcemy zaangażować widzów w współtworzenie treści. W szczególności poprzez video, które w komunikacji z odbiorcami stało się bardzo istotne, a my działamy zgodnie z aktualnymi trendami. Darek Gutkowski uzupełni Kuchnię Lidla o proste przepisy na co dzień, natomiast Kinga Paruzel jest specjalistką od kuchni fit. Jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami, staniemy się najpopularniejszym kanałem kulinarnym na YouTube” – podkreśla Aleksandra Robaszkiewcz, PR Manager Lidl Polska.
Amatorzy gotowania będą mogli znaleźć na kanale Kuchni Lidla nowe cykle filmów, m.in.: „Pokaż Lodówkę”, z przepisami ze składników podawanych w  komentarzach przez użytkowników, „Odchudzone Przepisy”, czyli jak przygotować tradycyjne danie w wersji fit oraz pomocne dla wszystkich gotujących „Triki od Kuchni”. Nie zabraknie także nietypowych kulinarnych wyzwań.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane