Lidl z promocjami dla dużych rodzin. Sieć w programie KDR

Autor: dlahandlu.pl 1 sierpnia 2017 10:33

- W ostatnich miesiącach ceny artykułów spożywczych kształtują się na wyższym poziomie, co jest efektem oddziaływania wielu czynników ekonomicznych, w tym rozwoju cen surowców, wysokiego kursu euro, postępującej inflacji i tym samym wzrostu cen zakupów - czytamy w komunikacie sieci. Lidl zwiększył więc liczbę promocji i przystąpił do ogólnopolskiego programu Karty Dużej Rodziny na rok.

Lidl od 1 sierpnia br. do 31 lipca 2018 r. będzie przygotowywać specjalne promocje dla posiadaczy karty, we wszystkich sklepach w Polsce. W ramach najbliższej odsłony akcji każdy członek rodziny wielodzietnej w okresie od 1 sierpnia do 30 września otrzyma rabat w wysokości 10% na świeże owoce i warzywa, chleby i bułki bez konserwantów z oferty „Chrupiące z pieca”, nabiał marki „Pilos”, wody marki „Saguaro”, żywność dla dzieci w słoiczkach marek Bobovita, Bebiprima i Hipp oraz szeroką gamę artykułów chemicznych marki W5.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej we współpracy ze Związkiem Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • WJR 2017-08-01 11:21:30

  O patrzcie, jacy rodzinni i konserwatywni! Już nie "słodki jeżu"?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,32

 • Śr

  6,26

 • Min

  3,72

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane