PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lidl: Zmieniają się świąteczne zwyczaje zakupowe Polaków

Autor: www.dlahandlu.pl 23 grudnia 2011 10:43

Lidl: Zmieniają się świąteczne zwyczaje zakupowe Polaków

- Każdego roku wprowadzamy ofertę słodyczy świątecznych już na przełomie września i października, odpowiadając tym samym na potrzeby rynku. Uważnie słuchamy naszych klientów, a także obserwujemy ich zmieniające się zwyczaje zakupowe, które zbliżają się do zachowania konsumentów w krajach Europy Zachodniej - mówi w rozmowie z portalem www.dlahandlu.pl Anna Biskup, przedstawicielka sieci Lidl.

- Dzięki temu, że asortyment bożonarodzeniowy jest obecny w ofercie naszej sieci już jesienią, klienci mają możliwość rozłożenia zakupów w czasie, a także spróbowania różnych produktów, by ostatecznie w miarę zbliżających się świąt wybrać te, które najbardziej im smakują. Oczywiście asortyment bożonarodzeniowy zarówno w ofercie artykułów spożywczych, jak również przemysłowych poszerzany jest wraz ze zbliżającą się Wigilią.  Spośród oferty artykułów przemysłowych dużym powodzeniem cieszą się zabawki, których pierwszą serię wprowadziliśmy z myślą o Mikołajkach - dodaje Anna Biskup.

Czytaj więcej o sieci Lidl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • biedronka 2011-12-24 10:48:41

    bzdurna ta polityka lidla."asortyment bożonarodzeniowy zarówno w ofercie artykułów spożywczych, jak również przemysłowych poszerzany jest wraz ze zbliżającą się Wigilią"-akurat,wiekszosci slodyczy swiatecznej w ostatnich tygodniach nie bylo w zadnym sklepie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane