PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Liebrecht & Wood tworzy ofertę franczyzową outletów

Autor: Małgorzata Burzec 13 kwietnia 2011 18:13

Patrick Van Den Bossche, dyrektor zarządzający firmy Liebrecht & Wood, widzi dużą niszę na rynku centrów wyprzedażowych w Polsce i całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma wybudowała w naszym kraju trzy tego typu obiekty i jeden w Bukareszcie. Kolejne trzy są w trakcie budowy bądź przygotowania do realizacji.

 

 

 

Koszt otwarcia centrum outletowego wynosi ok. 30 mln euro. - Sami nie jesteśmy w stanie otwierać tak dużej liczby centrów, jakiej oczekuje rynek.
Jednak, kiedy staniemy się pierwszym podmiotem w branży handlowej, realizującym rozwój na takiej samej zasadzie jak np. wielkie, franczyzowe
sieci hotelowe, będzie to możliwe - zapewnia Patrick Van Den Bossche.

 

Prezes Liebrecht & Wood uważa, że inwestorzy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony firmy. - Mamy wiedzę, jak przeprowadzić proces
deweloperski od A do Z, od zakupu działki do eksploatacji centrum. Z kolei przejęta przez nas w 2010 roku firma GVA Outlets to profesjonalny zespół, specjalizujący się w zarządzaniu obiektów, który odpowiada też za marketing. Wszystko po to, by zwiększyć obroty i polepszyć jakość - zachwala.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane