PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Lild ponownie ze sprawdzoną promocją - sieć rozda milion książek za 300 zł wydane w sklepie

Autor: Onet.pl 20 lutego 2015 10:16

Lidl powraca ze sprawdzoną promocją - zamierza rozdać klientom milion książek kucharskich na Wielkanoc. Aby otrzymać książkę trzeba będzie jednak wydać 300 złotych na zakupy - podaje Onet.pl.

To druga książka kucharska wydana przez Lidl. Pierwsza, z przepisami Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy, okazała się wielkim hitem. Zainteresowanie książką było tak duże, że potrzebny był dodruk. Łącznie Lidl rozdał wówczas 1 milion 200 tys. egzemplarzy.

Tym razem sieć dyskontów zamierza rozdać klientom milion książek z przepisami Pawła Małeckiego, mistrza cukierniczego, który współpracuje z Lidlem. Aby otrzymać książkę trzeba będzie zrobić zakupy na łączną kwotę 300 złotych (6 razy za minimum 50 złotych).

Według oficjalnych zapowiedzi władz sieci Lidl w Polsce, w 2015 r. i kolejnych latach operator chce się rozwijać w tempie ponad 30 sklepów rocznie.

W 10 największych miastach w Polsce, czyli w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie i Katowicach (i okolicznych miejscowościach) działa już ok. 150 placówek sieci Lidl - podaje Onet.

Sieć z nowym "supermarketowym" konceptem architektonicznym będzie otwierać coraz więcej sklepów w większych miastach - wchodząc na osiedla mieszkalne, do "miejscowości sypialni" otaczających aglomeracje miejskie - jednocześnie przygotowując się do otwierania mniejszego, typowo miejskiego formatu sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,28

 • Min

  2,80

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane