Limitowana edycja piwa strażackiego

Autor: pr 28 maja 2015 10:54

Limitowana edycja piwa strażackiego fot. materiały prasowe

W ramach współpracy Państwowej Straży Pożarnej z Lech Browarami Wielkopolski powstała limitowana edycja piwa strażackiego. 8 czerwca skosztują go miłośnicy trunku z całej Europy, biorący udział w największych na świecie Targach Pożarnictwa, Klęsk Żywiołowych, Ratownictwa, Bezpieczeństwa i Ochrony „INTERSCHUTZ 2015”.

Obecność poznańskich strażaków na Targach ma służyć promocji zarówno tej instytucji, jak i Województwa Wielkopolskiego, miasta Poznań oraz czołowych marek regionu. W tym roku strażacy współpracujący od wielu lat z browarami Kompanii Piwowarskiej, zaprezentują uczestnikom targów wielkopolskiego Pilsa. Tak powstała limitowana edycja piwa strażackiego.

- Wielkopolscy Strażacy współpracują z Kompanią Piwowarską od wielu lat. Wspólnie promujemy ochronę przeciwpożarową i dbamy o bezpieczeństwo zarówno pracowników Browaru jak i mieszkańców Poznania. Cieszy  nas, że Kompania wsparła nas w przygotowaniach do udziału w targach. Podczas Dnia Polskiego, 12. czerwca na stoisku dodatkową atrakcją będzie możliwość poznania polskiej tradycji i regionu wielkopolskiego, w tym degustacja piwa Lech Pils, przygotowanego specjalnie na tę okazję. Wierzymy, że to nie jest ostatnia wspólna akcja Państwowej Straży Pożarnej i Kompanii Piwowarskiej i w przyszłości powtórzymy tę inicjatywę – podsumował mł. bryg. Mirosław Hoffman, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Poznaniu.

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane