Limitowane puszki Lecha zachęcają do głosowania w programie grantowym

Autor: pr 26 kwietnia 2017 10:12

Trwa druga edycja programu grantowego LECHSTARTER, w którym Leszek rozda milion złotych na realizację projektów zmieniających polskie miasta. Niedawno rozpoczął się etap głosowania, podczas którego internauci wyłonią 15 zwycięskich pomysłów. Do codziennego oddawania głosów zachęca limitowana edycja puszek Lecha Premium.

Puszka została wprowadzona do sklepów na czas głosowania w programie LECHSTARTER. Ma przypominać o akcji i mobilizować mieszkańców miast do oddawania głosów na projekty zgłoszone z ich okolicy. Etykietę zdobią kojarzące się z miastem grafiki przedstawiające drzewa i bloki. Logotyp Lecha został wzbogacony o czerwone logo programu LECHSTARTER i hasło „Zmieniaj swoje miasto“, które wyraża ideę programu i zachęca do głosowania na ulubione projekty. Projekt puszki został stworzony przez agencję Czteryczwarte Brand Design. W sklepach dostępne są indywidualne puszki i czteropaki z oznaczeniem programu LECHSTARTER.

Marka Lech Premium po raz kolejny podejmuje działania na rzecz polskich miast w ramach LECHSTARTERA. Projekty zgłoszone do obecnej edycji programu dotyczą trzech obszarów tematycznych: Innowacje dla miast i ludzi, Miejskie akcje i kooperacje oraz Nowa miejska przestrzeń. W tym roku do weryfikacji jury trafiło prawie 300 pomysłów na zmiany w przestrzeni miejskiej oraz przyjazne mieszkańcom rozwiązania, zaś w drugim etapie biorą udział 44 projekty.

Głosować na projekty z całej Polski można do 8 maja poprzez stronę www.lechstarter.pl, oddając po jednym głosie na projekt z kategorii grant o wartości 100 000 zł i mikrogrant o wartości 50 000 zł.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,29

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane