Link4 ubezpieczy zakupy przez internet

Autor: dlahandlu.pl 10 marca 2016 19:09

Firma ubezpieczeniowa Link4 zajmie się pośredniczeniem w płatnościach internetowych, dokładając do obsługi płatności również ubezpieczenie towaru kupowanego przez klienta. Usługa nie obejmie jednak zakupów żywności.

Według badań firmy SalesBee 40 proc. kupujących w internecie obawia się, że otrzyma towar wybrakowany, złej jakości lub nieoryginalny. Z kolei 27 proc. osób martwi się, czy towar w ogóle do nich dotrze, a 15 proc. niepokoi brak możliwości zwrotu nieużywanego towaru i otrzymania pieniędzy z powrotem. Jednocześnie blisko połowa kupujących deklaruje, że gwarancja zwrotu pieniędzy i bezpieczeństwa od znanej firmy ubezpieczeniowej przekonałaby ich do zakupów online i dokonania płatności z góry.

I właśnie do tych osób skierowana jest Gwarancja Zwrotu Pieniędzy w LINK4, która chroni przed nieuczciwymi sprzedawcami w internecie. Gwarancja zapewnia zwrot pieniędzy w wymienionych sytuacjach. Koszt ochrony ubezpieczeniowej zależy od wartości zakupionego towaru. Przy zamówieniu do 120 zł to tylko 2,95 zł. Za ubezpieczenie towaru z przedziału od 120 do 3000 zł trzeba zapłacić 2,95 proc. wartości zamówienia a powyżej 3000 zł – 3,30 proc. LINK4 obejmie ochroną transakcje nieprzekraczające 10 000 zł.

_ Oprócz gwarancji zwrotu pieniędzy, oferujemy wszystkim klientom, którzy korzystają z platformy płatniczej LINK4PAY, także bezpłatną ochronę w razie ataku hackerskiego, np. gdy oszuści podmienią stronę umożliwiającą dokonanie płatnościami – mówi Mariusz Rosa, dyrektor departamentu sprzedaży affinity w LINK4.

Jak korzystać z płatności z Gwarancją LINK4? Wystarczy znaleźć sklep internetowy oznaczony znakiem LINK4PAY i wybrać tę formę płatności. Zostanie ona dokonana za pośrednictwem firmy BlueMedia – krajowej instytucji płatniczej posiadającej zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego.
LINK4PAY to także platforma płatnicza dla sklepów internetowych połączona z ofertą tańszych płatności online, która klientom e-sklepów gwarantuje bezpieczeństwo, a sklepom pomaga zdobyć zaufanie nowych kupujących.

Integratorem systemu wdrażającym go w sklepach internetowych jest firma SalesBee.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Iza 2016-03-11 14:39:40

  To sprzedający powinien płacić to ubezpieczenie. Ja zamawiam i mam prawo otrzymać towar .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  18,59

 • Śr

  15,07

 • Min

  10,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane