PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lipton Ice Tea współpracuje z siecią Sphinx

Autor: pr 21 lipca 2014 10:26

W maju br. marka Lipton Ice Tea wprowadziła kompleksowy program Lipton Ice Tea Perfect Serve dedykowany 500 lokalom z branży HoReCa. Głównym partnerem programu w rynku zorganizowanej HoReCa została sieć restauracji Sphinx, która do swojej letniej oferty "Nowości z przyjemnym orzeźwieniem" wprowadziła perfekcyjnie podaną Lipton Ice Tea.

Celem programu Lipton Ice Tea Perfect Serve jest budowanie przyzwyczajeń konsumenckich w lokalnym rynku HoReCa oraz w restauracjach Sphinx, związanych z konsumpcją Lipton Ice Tea podczas posiłku. Od połowy maja br. dla obsługi lokali, które przystąpiły do Programu, są organizowane szkolenia prowadzone przez ambasadorów Lipton Ice Tea, podczas których można zapoznać się z wytycznymi „Perfect Serve" oraz wskazówkami dotyczącymi sprzedaży.

Dodatkowo partnerzy programu są wspierani przydatnymi materiałami, takimi jak podkładki, szklanki oraz mieszadełka Lipton Ice Tea. Oprócz tego otrzymują materiały POS, takie jak plakaty, standy na stoliki, notesy dla kelnerów czy wkładki do kart menu, które komunikują klientom zalety Lipton Ice Tea oraz przedstawiały perfekcyjny sposób podawania napoju.

Program „Perfect Serve" jest wspierany wieloma aktywnościami skierowanymi do konsumentów na profilu Lipton Ice Tea na Facebooku. Dodatkowo od lipca trwa konkurs dla lokali biorących udział w Programie Perfect Serve - „Golden Standard". Od lipca do sierpnia br. lokale uczestniczące w Programie Perfect Serve odwiedzi tajemniczy klient, który oceni trzy kluczowe kwestie związane z programem. Właściciele najlepszych lokali otrzymają nagrody.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane