PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Lista 100 największych sieci handlowych w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 10 grudnia 2012 12:11

W lutowym wydaniu magazynu Rynek Spożywczy zostanie opublikowane unikatowe zestawienie największych firm z sektora handlu detalicznego i hurtowego w Polsce. "Lista 100 największych sieci handlowych i hurtowych w Polsce"

CHCESZ ZNALEŹĆ SIĘ NA "LIŚCIE" KLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ ANKIETĘ

„Lista 100" to unikalny projekt dla branży handlowej. Zestawienie ma za zadanie pokazać aktualny obraz i siłę całego sektora dystrybucyjnego, tak w segmencie detalicznym jak i hurtowym. Ranking ukaże nam również dokładną sytuację poszczególnych firm, liderów i najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw.

Zestawienie powstanie na podstawie danych pochodzących z zeznań finansowych firm pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego, bazy międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska oraz danych pozyskanych przez Dział Analiz PTWP, wydawcę magazynu Rynek Spożywczy.

Towarzyszące naszemu rankingowi komentarze i analizy ekspertów oraz menedżerów dotyczące potencjału i kierunków rozwoju branży handlowej w Polsce sprawią, że zobaczymy sytuację sektora w szerokiej perspektywie, a publikacja stanie się rzetelnym i kompletnym źródłem informacji na temat branży dystrybucji FMCG w Polsce.

Po to, aby obraz branży był jak najbardziej pełny, zachęcamy wszystkie firmy zajmujące się handlem detalicznym i hurtowym w branży FMCG do wzięcia udziału w naszym projekcie i wypełnienia ankiety on-line.

Projekt realizowany jest przez redakcje serwisów portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl oraz magazynu Rynek Spożywczy, wspólnie z firmą Bisnode Polska.

„Lista 100" zamieścimy w lutowym wydaniu magazynu Rynek Spożywczy* (termin wydania: 15.02.2013) oraz przedstawimy na łamach portalu www.portalspozywczy.pl i www.dlahandlu.pl. Magazyn będzie miał dodatkową promocję i kolportaż wśród ekspertów rynków finansowych, inwestorów, przedstawicieli banków i funduszy inwestycyjnych oraz przedstawicieli rządu i administracji, zostanie skierowany do liderów dystrybucji i sieci handlowych. Materiał będzie także szeroko promowany we współpracy z czołowymi portalami ekonomicznymi w Polsce.

Aby mieć pewność, że dane Twojej firmy są aktualne i rzetelne prosimy o wypełnienie ankiety on-line lub przesłanie zeskanowanych dokumentów (bilans lub rachunek zysków/strat) z danymi finansowymi za 2011 rok.

Dokumenty prosimy odesłać na adres mailowy: zestawienia@ptwp.pl lub adres pocztowy: Rynek Spożywczy, Grupa PTWP SA, ul. Ściegiennego 3, 40-114 Katowice z dopiskiem „Lista 100" w terminie do 20 stycznia 2013.

*Magazyn Rynek Spożywczy wydawany jest w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Portalspozywczy.pl to poziom 250 tys. użytkowników, blisko 1,5 mln odsłon miesięcznie i ponad 32 tys. czytelników codziennego newslettera. Portal dlahandlu.pl to poziom 90 tys. użytkowników, 300 tys. odsłon i ponad 14 tys. czytelników codziennego newslettera.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • nie-biedronka 2013-01-07 10:42:43

  pytanie do Redakcji

  - ankieta dotyczy 2010 i 2011 od tego czasu wiele się zmieniło, wydaje mi sie że należałoby uwzglednić wyniki prognozę za 2012 lub przesunąć badanie do momentu jak większość bedzie znała swój wynik za 2012

 • Ireneusz 2012-12-10 16:02:30

  Kupno Sieci Real przez Auchan trochę chyba zamiesza w Rankingu...na pierwszych miejscach... Coś mi tu pachne cytatem z filmu Nieśmiertelny: "...zostanie tylko Jeden..."

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,50

 • Śr

  3,27

 • Min

  2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane