PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

LK Joanna z nowymi magazynami w Ożarowie

Autor: dlahandlu.pl 11 sierpnia 2016 12:22

Firma SEGRO zrealizowała projekt deweloperski dla Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Budynek o powierzchni prawie 7 000 m2 zaprojektowano w formule BTS. W nowym obiekcie przechowywane są surowce potrzebne do produkcji kosmetyków oraz gotowe wyroby.
W transakcji pośredniczyła firma doradcza Jartom Real Estate.

W budynku na terenie SEGRO Business Park Warsaw Ożarów znalazło się inteligentne oświetlenie LED z czujnikami ruchu, zapewniając jasność na poziomie 250 – 300 luxów w każdym miejscu magazynu a także system zarządzający przepływem towarów, zbliżony funkcjonalnością do systemów klasy WMS (Warehouse Management System), uwzględniający skanery kodów kreskowych. W magazynie wykorzystywane są wózki wyposażone w lasery, dzięki którym każdy operator może bezkolizyjnie zdejmować i wstawiać palety w regały.

- Systematycznie ulepszamy metody przygotowywania przesyłek, usprawniamy kontrolę poprawności realizacji zamówień oraz przebieg ścieżki kompletacji. Ponieważ produkty z nowego magazynu dystrybuujemy na terenie całej Polski, a także do naszych zagranicznych partnerów, zależało nam przede wszystkim na odpowiedniej lokalizacji - mówi Piotr Sosiński, dyrektor ds. logistyki i przepływu informacji Laboratorium Kosmetycznego Joanna.

Laboratorium Kosmetyczne Joanna to polska firma o 35-letniej historii. W jej ofercie znajduje się obecnie ponad 500 produktów do pielęgnacji włosów i ciała. 

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin).

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,49

 • Śr

  3,34

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane