PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lody Bonano uruchomią 30 punktów franczyzowych

Autor: dlahandlu.pl 2 lutego 2015 20:06

Lody Bonano uruchomią 30 punktów franczyzowych

Franczyzowa sieć lodziarni Bonano uruchamia kolejne punkty i planuje dojście do 200 miejsc sprzedaży w kraju.

 W 2014 roku na rynku działało 175 lodziarni Lody Bonano. - Dotychczas podpisaliśmy 32 nowe umowy, ale na tym nie koniec, bo mamy informacje o kolejnych zainteresowanych rozpoczęciem przygody z tym biznesem - mówi Anna Kiryluk, odpowiedzialna za rozwój sieci franczyzowej Lody Bonano.

Blisko połowa spośród nowych lodziarni to punkty otwierane przez dotychczasowych franczyzobiorców. Większość nowych lodziarni powstanie w nadmorskich kurortach turystycznych, w których zostaną uruchomione koncepty Bonano Holiday, które z założenia działają tylko w okresie sezonu wakacyjnego od czerwca do końca sierpnia. Trzy pozostałe typy współpracy to: lokal dedykowany specjalnie dla lodziarni, jako wydzielona lodowa strefa w istniejącym już punkcie gastronomicznym - np. w restauracji oraz w formie lodowej wyspy w galerii handlowej.

Firma udziela wsparcia w zakresie znalezienia i wyboru odpowiedniej lokalizacji, dostosowania lokalu i przeszkolenia sprzedawców,  co w praktyce oznacza miesiąc na uruchomienie działalności.

Lodziarnie Lody Bonano oferują ponad 30 rodzajów lodów tzw. „świderków" w różnych smakach i formach. Dodatkowo, niektóre punkty posiadają w sprzedaży również shake'i, jogurty i granity. Sieć sprzedaje lody produkowane przez spółkę Multi-Ice specjalnie dla potrzeb marki Lody Bonano. . Pierwsze lodziarnie tej sieci powstały w 2003 roku w Białymstoku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane