Lody Bonano wspierają sprzedaż konkursem

Autor: pr 12 kwietnia 2017 14:23

Odrobina wyobraźni, kartka i długopis – to wystarczy aby wziąć udział w kolejnym konkursie, jaki ogłosiła sieć lodziarni franczyzowych Bonano. Tym razem jest on dedykowany wszystkim – dzieciom i dorosłym – a polega na stworzeniu interesującego opowiadania o dalszych losach bohaterów marki – Fruzi i Bonanka.

- Zachęcamy wszystkich - małych i dużych do udziału w naszym konkursie. Autor najciekawszego opowiadania, w nagrodę wyjedzie wraz z rodziną do podparyskiego Disneylandu. Chyba jeszcze żadna sieć w Polsce nie zaoferowała tak atrakcyjnej nagrody – zachęca Sylwia Korpacz, odpowiedzialna za marketing sieci LodyBonano.

Przedstawiciele sieci lodziarni Bonano proponują, aby historia bohaterów rozpoczęła się jeszcze w średniowieczu, kiedy Fruzia – a właściwie Fruziella z rodu Loddogappich oraz Bonanek – znany wtedy pod imieniem Bonanno z domu Wafelli, byli nieodłącznymi przyjaciółmi i już wtedy kochali lody. Jednak ich ciekawość sprawiła, że przenieśli się w czasie i znaleźli we współczesnym Białymstoku…

- Na opowiadania czekamy do 1 września, tak aby zwycięzca jeszcze jesienią mógł zwiedzić Disneyland – mówi Sylwia Korpacz.

Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie powinny zgłosić się do najbliższej lodziarni i odebrać specjalny album. Przez całe wakacje należy zebrać do niego 50 naklejek, wydawanych przy zakupie lodów w myśl zasady jeden lód - jedna naklejka.

Opowiadania wraz z wyklejonymi książeczkami i wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, który znajduje się na odwrocie albumu należy odesłać na adres: LodyBonano, ulica Modrzewiowa 11, 15-521 Zaścianki - Białystok.

Oprócz nagrody głównej sieć dodatkowo przygotowała 50 nagród pocieszenia. Będą to atrakcyjne upominki sygnowane marką LodyBonano.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane