Lodziarnie Bonano z mobilnymi punktami sprzedaży

www.portalspozywczy.pl 9 marca 2015 19:45

Sieć franczyzowych lodziarni Lody Bonano począwszy od nowego sezonu rozszerza swoją ofertę współpracy o mobilny punkt sprzedaży pod nazwą Lodobus. Mobilna lodziarnia dedykowana będzie tak obecnym, jak i nowym franczyzobiorcom.

- Pomysł na stworzenie Lodobusa powstał w odpowiedzi na coraz liczniej spływające do nas zapytania oraz oczekiwania potencjalnych franczyzobiorców dotyczące sprzedaży Lodów Bonano właśnie w przyczepkach gastronomicznych - komentuje Anna Kiryluk, odpowiedzialna za rozwój sieci franczyzowej Lody Bonano.

Koszt zakupu Lodobusa to 25 tys. złotych netto. Cena nie obejmuje maszyny do lodów, której jednak nie trzeba kupować, a wystarczy wydzierżawić na okres trwającego sezonu. Jak tłumaczą przedstawiciele sieci, miesięczny koszt franczyzy to 600 zł.

Pierwsza lodziarnia Bonano powstała w 2003 r. w Białymstoku. Dziś to jedna z największych sieci franczyzowych punktów gastronomicznych w Polsce. W nadchodzącym sezonie, Lody Bonano będą dostępne w ponad 200 miejscach w całym kraju oraz w Chorwacji, Belgii i Wielkiej Brytanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane