Logistyka arvato w IAI-Shop.com

Autor: pr 27 maja 2014 09:14

arvato Polska, oferujący rozwiązania outsourcingowe dla e-commerce, rozpoczął współpracę z dostawcą systemów do obsługi sklepów internetowych IAI-Shop.com. Przedmiotem umowy pomiędzy spółkami jest pełna integracja platformy e-commerce z systemem logistycznym arvato, dzięki której klienci IAI zyskają dostęp do kompleksowych usług logistycznych spółki.

Współpraca oznacza, że wszyscy klienci IAI-Shop.com (ponad 2500 polskich e-sklepów) będą mogli skorzystać z kompleksowego outsourcingu usług logistycznych. Pełna integracja pomiędzy systemami umożliwi śledzenie procesów logistycznych poprzez panel administracyjny IAI-Shop.com, gdzie pracownik e-sklepu będzie otrzymywał raporty z wykonywanych prac.
- Rozwiązanie zaprojektowane jest w taki sposób, żeby całkowicie zautomatyzować wymianę plików systemowych, W ten sposób ryzyko błędów będzie zminimalizowane, a administratorzy zaoszczędzą swój cenny czas. Aktywacja usługi w e-sklepie trwa bardzo krótko - od jednego do kilku dni roboczych - podkreśla Lidia Ratajczak-Kluck, dyrektor obszaru media, e-commerce, programy lojalnościowe w arvato Polska.
Klienci IAI-Shop.com będą mogli skorzystać z usług arvato w kilku modelach logistycznych, począwszy od przyjęcia standardowego, opierającego się na kodach EAN, po przyjęcie na podstawie rozpoznawania towaru po opisie i zdjęciach. Towary składowane są w magazynie z infrastrukturą dostosowywaną do wymagań klienta np. regały półkowe, wieszaki odzieżowe jak i magazyny wysokiego składu.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Benek45 2015-02-28 18:37:53

    Czy ja wiem, czy to taki dobry pomysł, jak czytałem na forum gowork.pl/opinie_czytaj,43666 to firma miewa minusy i gorsze dni.

  • Artur 2014-05-27 19:29:12

    Bardzo dobry pomysł

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane