Lokale KFC zyskują nowy wygląd

www.portalspozywczy.pl 26 listopada 2015 14:59

W nowym wystroju działa już około 16 restauracji w Polsce. Wszystkie nowo otwierane lokale posiadają już nowoczesny design oraz otwartą kuchnię - mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl, Olgierd Danielewicz, prezydent marki KFC na Europę Środkową.

- Stopniowo remontujemy także te już działające placówki, ale niestety nie w każdej możemy przeorganizować kuchnię. Proces zmiany wyglądu restauracji sieci zajmie z pewnością kilka lat. W przyszłym roku na pewno 1/3, a może i połowa lokali KFC w Polsce zyska nowy wygląd - dodaje Olgierd Danielewicz.

W nowym wystroju sieć postawiła na cegłę, drewno, grafitowy kolor. - Chcieliśmy, aby nasze lokale były naturalne, tradycyjne, a przede wszystkim autentyczne, dlatego nie ma w nich plastiku. Poprzez obrazy i elementy wizualne opowiadamy naszym gościom historię marki KFC i udowadniamy, że posiadamy najwyższą jakość serwowanych dań. Projekt został opracowany wewnętrznie w strukturach AmRest. Mamy specjalny dział, który koordynuje wizerunek lokali w naszych sieciach - komentuje szef marki.

Więcej: portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane