PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Lokalni przedsiębiorcy oraz Biedronka najemcami Galerii Dąbrówka

Autor: www.dlahandlu.pl 20 grudnia 2011 09:57

Centrum handlowe wybudowane w Dąbrówce, w podpoznańskiej gminie Dopiewo, stawia na lokalny biznes. Oprócz sklepu Biedronka, znajdującego się na terenie galerii, większość powierzchni zajmą punkty usługowe prowadzone przez przedsiębiorców z powiatu. Galeria Handlowa Dąbrówka to nowo zrealizowana inwestycja poznańskiego dewelopera - firmy Nickel Development.

Na terenie Galerii znajduje się 11 lokali mieszczących się na 2 265mkw. Do tej pory wynajęte zostały pomieszczenia zajmujące łącznie 65 proc. powierzchni GH Dąbrówka.

- Na chwilę obecną podpisaliśmy umowy najmu 8 lokali. Jesteśmy w trakcie prowadzenia rozmów z przedsiębiorcami, którzy byliby zainteresowani wynajmem pozostałych trzech - mówi Agata Grotowska, project manager z Nickel Development.

Ponad 1 450 mkw. centrum handlowego w Dąbrówce zajmą: apteka, kwiaciarnia, salon prasowy, agencja ubezpieczeń i biuro podróży. Kolejne lokale wynajęte zostały przez cukiernię z piekarnią oraz sklep mięsny. - Taka kombinacja punktów usługowych sprawia, że mieszkańcy okolicznych osiedli będą mieli dostęp do wszystkich niezbędnych na co dzień produktów i usług w jednym miejscu ¬- mówi Agnieszka Węgrowska, kierownik marketingu i PR w Nickel Development. - W trakcie prac nad galerią zapytaliśmy mieszkańców Dąbrówki, z jakiego rodzaju usług korzystaliby najchętniej. W odpowiedzi na potrzeby lokalnej społeczności, powierzchnie galerii wynajmowane są odpowiednio dobranym podmiotom - zaznacza Węgrowska. Ważnym założeniem jest także to, aby znaczna część punktów sprzedaży w centrum handlowym była prowadzona przez lokalnych przedsiębiorców. Dzięki temu mieszkańcy osiedli będą mieli dostęp do świeżych produktów, oferowanych im przez dobrze znanych właścicieli sklepów. Stawianie na lokalne biznesy ma też na celu utrzymanie kameralnego uroku Dąbrówki.

Otwarcie całości Galerii Handlowej Dąbrówka planowane jest na 1 kwartał 2012 roku. Już teraz można jednak korzystać z usług dyskontu Biedronka.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane