PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Lokalnyrolnik.pl doinwestowany kwotą miliona zł

www.portalspozywczy.pl 7 czerwca 2016 20:50

Lokalnyrolnik.pl doinwestowany kwotą miliona zł Na zdj. udziałowiec e-bazaru Lokalnyrolnik.pl, Robert Lewandowski, fot. Shutterstock

Lokalnyrolnik.pl, internetowy bazar zdrowej, lokalnej żywności, którego udziałowcami są m.in. Robert i Anna Lewandowscy, został doinwestowany kwotą ponad 1 miliona złotych - w maju sfinalizowana została druga runda inwestycyjna dla serwisu. Pozyskany kapitał zostanie przeznaczony na dalszy rozwój.

Znany piłkarz Robert Lewandowski i jego żona Anna, zainwestowali w serwis LokalnyRolnik.pl – założony przez przez Sylwię Sławińską i Andreja Modica - w lutym 2015 roku poprzez fundusz inwestycyjny Protos Venture Capital. Od tamtego momentu spółka potroiła skalę działalności.

Obecnie z Lokalnego Rolnika korzysta ponad 30 tys. internautów miesięcznie, a produkty oferowane na platformie dostępne są w czterech miastach Polski – Warszawie, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu.

Spółka wkracza właśnie w nowy etap rozwoju – otrzymała niedawno 1 milion złotych dofinansowania od funduszy Protos Venture Capital oraz Hedgehog Fund. Środki zostaną przeznaczone głównie na ekspansję do kolejnych miast Polski oraz intensyfikację działań marketingowych.

- Już teraz rozwijamy się bardzo dynamicznie. Tylko na przestrzeni ostatniego roku udało nam się praktycznie potroić skalę działalności, rozpocząć operacje w trzech nowych miastach oraz – co najważniejsze – zbudować naprawdę mocny zespół. Dzięki pozyskanym środkom będziemy mogli jeszcze bardziej przyśpieszyć – do końca roku chcemy być obecni w każdym większym mieście Polski – mówi Andrej Modic, prezes Lokalnego Rolnika.

Lokalnyrolnik.pl został założony we wrześniu 2013 roku przez Sylwię Sławińską i Andreja Modica. Pomysł na serwis powstał z myślą m.in. o córce założycieli, która cierpi na alergię pokarmową i bardzo źle reaguje na wszelkie konserwanty czy ulepszacze.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Alicja 2016-06-08 15:26:37

  @ Lokalnyrolnik.pl Gratulujemy!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  3,83

 • Min

  2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane