PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Loteria konsumencka syropów Paola

Autor: pr 23 maja 2012 15:02

Wystartowała letnia loteria konsumencka syropów marki Paola pod hasłem "Orzeźwiamy smakiem, rozpieszczamy nagrodami". Potrwa 6 tygodni, do 8 lipca.

Paola kontynuuje strategię letnich aktywności promocyjnych. Po ubiegłorocznej kampanii reklamowej przeprowadzonej w lecie, po raz pierwszy w historii segmentu syropów, marka kontynuuje działania prowadzone o tej porze roku.

Wystarczy kupić dwa dowolne syropy o poj. 0,43l lub jeden o poj. 0,97l, zachować paragon i wysłać smsa o treści PAOLA na numer 7168 (koszt z VAT 1,23zł). Każdy konsument może wysłać dowolną ilość zgłoszeń, adekwatną do liczby paragonów za zakupione syropy. W loterii biorą udział wszystkie produkty pod marką Paola Syrop Owocowy (12 SKU w poj. 0,43l oraz 3 SKU w poj. 0,97l). Co tydzień odbywać się będą losowania 10 blenderów marki Zelmer, których w sumie zostanie rozlosowanych 60. Nagrodą główną, w której wezmą udział wszystkie zgłoszenia, jest : bon IKEA o wartości 15.000PLN na zakup kuchni marzeń. Losowanie odbędzie się 09.07.2012.

Komunikacja loterii odbywać się będzie w Internecie na serwisie www.paola.pl, na którym zawieszona została specjalna strona loteryjna oraz na Facebooku. W Internecie prowadzona będzie również kampania reklamowa loterii. Loteria będzie promowana również w punktach sprzedaży za pomocą zawieszek, wobblerów i plakatów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane