PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Loteria Nestle 'Szybko i słodko'

Autor: dlahandlu.pl 2 lutego 2012 10:32

Loteria Nestle 'Szybko i słodko'

6 lutego rusza loteria Nestlé "Szybko i Słodko". Codziennie do wygrania nawet 1000 zł.

Wystarczy kupić dowolny produkt z oferty słodyczy Nestlé objęty promocją, zachować dowód zakupu i wysłać SMS z numerem paragonu na numer 70676 lub zarejestrować go na stronie www.szybkoislodko.pl. Można też za pomocą telefonu zeskanować fotokod umieszczony na ulotkach i plakatach promocyjnych i bezpłatnie zgłosić paragon za pomocą specjalnej strony, która otworzy się na telefonie komórkowym. 
Codziennie na fanów słodyczy czekają nagrody: 10 nagród po 200 zł, 5 nagród po 400 zł i jedna nagroda w wysokości aż 1000 zł! Promocja potrwa 8 tygodni.
W loterii biorą udział: wafelki PRINCESSA i NESQUIK, batony LION, KIT KAT i AERO, czekolady AERO, pianki i żelki JOJO oraz wafel MAXER XXL.
Loteria będzie wspierana w prasie handlowej i internecie na stronie www.szybkoislodko.pl oraz na www.facebook.com/kitkatpl. Dodatkowo zaplanowane zostało wsparcie na platformie mobilnej! W sklepach loterii będą towarzyszyły materiały POS: ulotki, wobblery, plakaty owijki i topery, które stworzyła Agencja 3M Projekt. W punktach sprzedaży pojawią się również dodatkowe ekspozycje.
Czas trwania loterii: 6 lutego - 1 kwietnia 2012

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane