Loteria Paragonowa obowiązuje także na stacjach paliw

Autor: wnp.pl 11 stycznia 2017 12:43

Od 1 stycznia 2017 r. Narodowa Loteria Paragonowa zawitała na stacje paliw w całym kraju. Sprzedaż detaliczna paliw to nowa, a zarazem ostatnia już branża premiowana w loterii, organizowanej przez Ministerstwo Finansów.

Loteria obowiązywać będzie przez cały pierwszy kwartał nowego roku, tj. od 1 stycznia do 31 marca 2017 r. Wszystkie paragony fiskalne wydane za zakup paliw kupionych na stacjach benzynowych będą mogły być zgłoszone w loterii jako paragony branżowe. Tym samym wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej - samochodu osobowego marki Opel Insignia, wraz z rocznym ubezpieczeniem OC/AC.

Oczywiście w ramach loterii można rejestrować również paragony fiskalne spoza branży premiowanej za zwykłe zakupy.

Narodowa Loteria Paragonowa ma uświadamiać Polakom, że wydawanie i branie paragonów przy każdych zakupach towarów i usług oraz proszenie o paragon w sytuacji, kiedy sprzedawca zapomina o jego wydaniu, to postawa obywatelska, która przekłada się na lepsze funkcjonowanie kraju i finansowanie usług, z których wszyscy korzystamy na co dzień.

Ogółem, od początku trwania loterii, Polacy zarejestrowali blisko 125 mln paragonów. Wśród premiowanych branż znalazły się usługi, z których większość Polaków korzysta w codziennym życiu, takie jak: usługi fryzjerskie i kosmetyczne, prywatna praktyka lekarska i stomatologiczna, naprawa i kupno części do samochodów osobowych, usługi gastronomiczne, przejazdy taksówkami, a od nowego roku - sprzedaż paliw płynnych na stacjach benzynowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane